Медицинский форум Украины

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Медицинский форум Украины » Травматология » реабілітація після травм


реабілітація після травм

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Ось була травма ліктя, ушиб, трохи навіть суглоб вийшов було, на місце лікар відразі поставив, але болить ще. Як допомогти собі ще, як зачепиш його, боляче? Потрібен час, сказав

0

2

еластичним бінтом замотати, а ще краще, бандаж поносити поки що хочу б кілька годин на день

0

3

Ну нас треба було бандаж на післяопераційний період брати і ми онлайн https://medhata.com.ua/ замовили тоді, була так і ціна вигідніша, і вибір більший. А по аптекам 1-2 види бандажів максимум у нас, медтехніки дивіться, як ми

0

4

Реабілітація є дуже важливим етапом і слід дотримуватись конкретних рекомендацій

0

5

Клопотенко Тамара написал(а):

Реабілітація є дуже важливим етапом і слід дотримуватись конкретних рекомендацій

Мені от цікаво де в нас в Києві можна пройти повноцінний курс реабілітації після отриманих травм...

Отредактировано Ростислав Волков (2023-09-25 12:17:15)

0

6

Ростислав Волков написал(а):

Мені от цікаво де в нас в Києві можна пройти повноцінний курс реабілітації після отриманих травм...

Є профільні медичні центри, які можуть вам забезпечити повноцінний та дієвий курс реабілітації, що точно дасть хороший результат і ви швиденько зможете повернути свої сили та колишні здібності. Точно знаю, що київська клініка Консіліум Медікал має в свому штаті досвідчених лікарів-реабілітологів. Вони можуть з вами працювати комплексно, розробити індивідуальний план реабілітації, який буде складатись з декількох етапів. Як мінімум на консультацію вам слід записатись, щоб розуміти та планувати свої дії на майбутнє

0

7

Колеги, а хто що чув про інтеграцію ветеранів у суспільство? Де вони можуть пройти навчання та отримати роботу?

0

8

Якщо вам цікаво, як відбуватиметься інтеграція ветеранів у суспільство докладніше про новину прочитайте та дізнаєтесь, що пропонує компанія Golden Staff. Вони підготували чудову програму навчання та психологічної допомоги. Люди, які нас зараз захищають матимуть чудове майбутнє та великі можливості.

0

9

Для такого восстановления стоит обращаться только к опытным специалистам, в специальные клиники , например как «Anelim clinic» https://anelimclinic.com/klinika-vosstanovlenia/. Тогда все пройдет как полагается. Я осталась довольна этой клиникой, возила туда папу на реабилитацию. К нему там было очень хорошее отношение. Весь персонал действительно хорошо справляется со своей работой.

0


Вы здесь » Медицинский форум Украины » Травматология » реабілітація після травм